Mesazhe private tek Peshku pa ujë

Mesazhe private tek Peshku pa ujë

Mesazhet e mëposhtëme janë ato të shkëmbyera, privatisht, mes disa anëtarëve në fushatën e parë të reklamimit të Dosjeve të PeshkutpaUjë nga një lajmëtari ynë. Mesazhet e paraqitura këtu janë fshirë nga administratorët e PeshkutpaUjë edhe pse nuk ishin publike, por private mes një grupi anëtarësh, çka tregon se administratorët kanë akses tek të gjitha informacionet… 😉 (Këto janë rekuperuar nga e-maili i një prej bashkëbiseduesve)

LEFTI
c’eshte kjo faqe keshtu? se paskam pare me perpara, shume shije te keqe te
lika. kjo faqja e dosjeve eshte pjese e peshkut apo e ka bere dikush per te
goditur anetaret?
PS: mosha mesatare e peshkut qenka 35-45 vjec! wtf!

xhaelga
Faleminderit Bobe, jam mësuar me atentate, me çensurime, nuk kam ndërmend
të dorzohem.

xhaelga 
Po për mua ka dosje PPU?

Endrity 
lol, ca foto profili ke vene o left??? wtf ti mer, ku shko me ate foto
pse nuk e dishe ti qe i ke shumicen gjysha ketu ne blog. Nuk e di ne fakt si
ka ndryshu kaq shume, une kam pas hy para shume vitesh ne peshk me nje emer
tjeter, me humbi pass, nuk hyra per nja 2-3 vjet, dhe kur u futa prap kishte
ndryshu tere anetaresia e kishin ardh te gjithe keta te vjetrit. Prandaj dhe
Penari, Blendi and co. me duket se jane terheq komplet e ua kane lene
administrimin te tjereve, nuk ishte me blog per ta.

Endrity 
p.s sa per dosjet… hmm, edhe mua me duket icik e tepruar. Jane 2-3 njerez
ne Peshk qe e meritojne ne fakt, biles kaq e kane pak. Po per te tjeret, edhe
nqs kam ide shume te kunderta me ata, prap nuk besoj se ishte e justifikuar
“demaskimi” i tyre.

Zana 
99,99% e gjithe çìshkruani eshte e vertete…ua ça gallate…

Pjer Thomas
Endrity, pse nga mosha i gjykon njerzit ti, jo nga argumentat.

Endrity 
Kush tha qe i gjykova Pjer? Thashe gje qe nuk ishin te mire se ishin te
vjeter? Perkundrazi jam surprizuar per mire qe jane kaq aktiv ne internet.

xheni 
Bobe,na humbi privacy,me vine te gjitha mesazhet qe shkrujne
Pjeri,Endrity,lefti,bradi,bredharaku,kush ma siguron ae duke kliku tek nje
nga emrat e tjere qe s’permenda.nuk kalojne ketu? flm!

Endrity 
je ne nje message group xheni, mesazhet shihen dhe lexohen nga te gjithe….

xheni 
flm Endri,per sa kohe vazhdon kjo,dmth ai modeli i pare s’do jete me,apo edhe
ato lexoheshin nga dikush??!!!

lirikashqiptare
xheni, normal qe e ke modelin e pare. Po te duash mund t’ju shkruash mesazh/e
private personave te tjere ne peshk pa problem. Thjesht ky mesazh ne te cilin
je pjese e hallkes se zinxhirit do jete keshtu derisa askush te mos e
vazhdoje me biseden.
Persa I perket “apo edhe ato lexoheshin nga dikush”, mos harro qe dushmani I
mban syte kater dhe vigjilenca eshte ON tere kohes. Per siguri, fillo e
shkruaj me kode qe te mos e marrin vesh 😀

Endrity 
Per sa kohe shkruan ne ke mesazh xheni qe ju eshte derguar tere atyre
njerezve emrat e te cileve i ke te shkruar siper. Nese do ti shkruash dikujt
privatisht, duhet ti shkruash vetem atij.

xheni 
ok, Endri e lirika flm u qartesova:) dushmani akoma i poshter,si  s’e kemi
fajin ne as i here mor aman,dhe po presim te rilindemi:P varja…
lirika  qeka e veshtire fort,ty kur te dua te kam ne shtepi:)
ketu ka tradhti burra 🙂 s’me pelqen fare kjo histori edhe pse jam shume e
qete!

lirikashqiptare 
xheni, mendjet e liga do veprojne ligesisht ne cdo sistem e shoqeri. dosjet
jane indikuesi me I mire.

xheni 
po e dashur” fidarsi va bene,non fidarsi ,va meglio” popull i lashte mer jahu
:))

laura l 
a ka dal njonje dosje e re o shoke e shoqe se vdiqem per nja dy thash e theme

Br3dharaku 
hm, e cuditshme. Po te shkruash passwordin e peshkut me nga nji * ne fillim
dhe ne fund te fjales, nxjerr vendin nga shkruan. Ma tha gjembi, ja ta provoj
a eshte e vertete

Br3dharaku
*Toronto, Canada*

Br3dharaku
wow gjembi, paske pas te drejte. Falemnderit

Endrity 
*Tirana, Albania*

xhibi
*meshumepeshkorgjiramepakpeshkthashetheme*

Bradland 
ktu qeka per i dore muhabet .

laura l 
me mir me bo i dor muhabet ktu se me ça koken me komunistat e PPU

Bradland 
keshtu mendoj dhe une.

Tirona-4ever 
Kurse po te shkruash user name dhe passwordin e bankes, peshku te depoziton
1melone dollaro te reja.

laura l 
po te shkruash rrofte Edi Rama u njallt Enver Hoxha fiton rrespektin e
idrizit dhe behesh direkt adimistrator i peshkut

Tirona-4ever
Kujdes se ngjallet prej verteti. Pastaj te gjithe quheni te arratis e familjet internimi ua pret.

Shtator, 2013

Reklama

2 mendime mbi “Mesazhe private tek Peshku pa ujë

  1. Kjo lirika eshte njeri shume i mire… nuk e le veten ta rrembej inati. Bravo, vajze e edukuar!!!
    Jo si ato ruspiet administratore qe censurojne per propagande partiake. Imagjinoni sikur te kishin pushtetin e eterve dhe familjareve te tyre aparatcike… vaj hallit. Autoritarizmi ne byth!

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s