A shërbejnë Dosjet?

Ju lutemi, spiunë dhe të spiunuar, jepni mendimin tuaj, duke votuar; Shërbejnë për ndonjë gjë Dosjet e PPU apo jo?

Reklama

Një mendim mbi “A shërbejnë Dosjet?

  1. Sherbejn per tu treguar te verten te tjereve se anetaret e ppu qe jan publikuar ketu,(sidomos emigranti,pf,roni) jan te gjithe sherbeteor te verber te ps,antishqiptare, dhe spiune!!!

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s