EdRus – Eduart Rustemi

EdRus – Eduart Rustemi

Eduart Rustemi - Edruso, nese do qe te vendosim nje foto te ndryshme, na e dergo - dhe ne do ta vendosim... :)

Eduart Rustemi – Edruso, nese do qe te vendosim nje foto te ndryshme, na e dergo – dhe ne do ta vendosim… 🙂

Pseudonimi – Edrus
Identiteti: Eduart Rustemi
Vendodhja: Itali, Vincensa
Blog personal: edrus

Shenime: Komentues i vjeter i blogosferes. Eshte nje shqiptar tipik. Eshte detyruar te largohet nga PeshkupaUje per shkak te nxjerrjes se te dhenave te tij personale nga ana e nje administratori (Asokohe shperthyen debate te medha.).
Ne te shkuaren, pse jo edhe aktualisht, ka patur konflikte me grafomanin pa atdhe, z Ardian Vehbiu. Ketu (blogu personal) gjenden disa nga mendimet, do te thoja te drejta, qe z Eduart Rustemi ka per Ardian Vehbiun.

Advertisements

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s