Beluli – Enkel Duka

Beluli – Enkel Duka

Enkel Duka, me një pozë prej çuni të pispillorus... (Sa pispilloset ky more!!)

Enkel Duka, me një pozë prej çuni të pispillosur… (Sa pispilloset ky more!!)

Pseudonimi tek PeshkupaUje: Beluli
Identiteti: Enkel Duka
Origjina: Vlora
Vendbanimi: Holande

Shenim: I kishim nxjerre nje “dosje” shokut Enekel Dukes (Belulit) ne krye te hereve – e cila mund te konsultohet ketu (per disa kohe). Megjithate, Enkel Duka ka vite qe komenton rregullisht tek PeshkupaUje. Njohes i shkelqyer i filmave propagandistike te diktatures komuniste, mbi te ciilet shpesh shkembente komente me komuniste dogmatike si Shkelqim Çela dhe Renato Kalemi.

[Dosje e Hapur!]

Advertisements

9 mendime mbi “Beluli – Enkel Duka

 1. Ky qenka pak si ashtu… kuptohet per ca e kam llafin… ashtu pra…. 😉 😉
  Hollandez tek e fundit…. i hapur jo vetem nga mendja… haha

  • Tarras nga vjen nicku yt? Nga Ta + Rras… haha… 😛
   Megjithse nuk e ke keq se ky Beluli ashtu me eshte dukur edhe mua, cik femeror. Po tani qe pash kete foton, me iken te gjitha dyshimet. lol

 2. Bravo shoku Ta-rras, edhe une ashtu mendoj! por qe te bindemi mire, kam nje ide: po sikur ti çojme Jana Stringen, ate te shemtuten, ketij Belulit capaculit qe ta provoj… ne alternative tek nje kuti magjike, Idrizin. Po refuzoi Janen dhe pranoi kutine magjike i bie qe te jet ne rregull.
  Edhe shoket e dosjeve do kenaqen besoj, se marrin te dhena te reja dhe plotesojne dosjen e Belulit… 🙂

  • po mire o admin, admini te PPU te censuronte, apo te bente ban, apo jo..? keshtu sikur ke thene…. tashi, lejona te themi mendimin tone ketu, ashtu sic lejon Ta-rrasin , Sqi-fterin edhe leshin… ca mut burrash jeni ju??

   • Z Niko, apo me mire te themte zoti Enkel Duka, qurravitu sa te duash, po sharjet dhe fyerjet per komentuesit e tjere nuk lejohen… nese se keni kuptuare akoma!
    Pastaja z Enkel Duka (Niko) kete nga e nxorre?:

    “admini te PPU te censuronte, apo te bente ban, apo jo..? keshtu sikur ke thene….”

    [Batjar C.]

    • po kush po qurravitet mor loqe, kujton ti se me plasi kari mua se cfare thua ti dhe çdo lamash tjeter anonim interneti… po bythqirat flasin anonimçe, nese nuk e ke kuptuar akoma..:)
     fundja ke shava une o tope, anononim Batjar apo shokun Ta-rras..:D.:D.:D po langaraqe te tille qe skane kurrfare personaliteti, skane se pse te ndihen te share apo te fyer, ndryshe skane perse te jene anonim..:)

     • Z. Enkel Duka, pikerishte keto banalizmat e tua moderojte une, Batjar C, si moderator qe jam.
      Une nuk jam anonim: Me quajn Batjar C dhe me gjen ne Lille, France. Dy hapa e ke, po te pres. 😉
      Pastaja edhe nje gje: anonimi je ti, o zotri Enkel Duka. Ti ishe deri dje anonim, dhe sot qe nuk je me anonim po qan si kalama… ja pra, shiko sa patetik qe je!

      [Batjar C.]

     • O Enkel Duka, po pse genjen o burr i dheut? Ty nuk te behet vone? Po ti o l**** njeri ke qene nder te paret qe ke komentuar me pseudonimin Niko?
      Pastaj po mos te te behej vone nuk do vije tek kjo faqe per te komentuar me pseudonim te ndryshuar… per te mbrojtur Enkel Duken, pra veten…
      Shiko sa njeri i shplare je ti!!? Mire ta kane bere qe te kane nxjerre identitetin!!

 3. Fantastike!!
  Informacione teper te vyera!
  Nga sa po kuptoj, te gjithe propagandistet komunsite jane mbeldh tek blogu peshku pa uje… Dihet, ajo pune: me thuaj me ke rri te them se cili je..

  Bardhyli

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s