Selfmaderadio – Albana Rexhepaj

Selfmaderadio – Albana Rexhepaj

Pseudonimi tek Peshkupauje: Selfmaderadio

Identiteti: Albana Rexhepaj

Profesioni: Biologe.

 

[dosje e hapur]

Advertisements

3 mendime mbi “Selfmaderadio – Albana Rexhepaj

 1. Zoti administrator AI, kam disa informata te vyera per ju dhe punen e nderueshme qe persosni dita dites ne kete faqe.
  Zoti Vizho Ajaci, ju ben te fala dhe ju percjell nje njoftim: Albana Rexhepaj ne te shkuaren ke patur nje konflikt me Ardian Vehbiun, ku Zari i madh Antishqiptar A. Vebhiu e ka marre inat. Mund ta lexoni konfliktin tek nje nga hiperlidhjet qe keni vendosur edhe vete tek dosja e Vehbi antishqiptarit.

  Jungjatjeta!

 2. Mbas treshes Llukan, Blendi, Penar, kjo ka qene adminia e pare e shtuar…dhe qe aty filloi te qelbej peshku (kushdo qe ka provuar te flase kunder Lubonjes, e ka provuar vete, pa e ditur se nga i vinte…sepse zonja ne fjalë, eshte dhe krijuesja dhe administratorja e blogut Perpjekja, te Lubonjes.
  U zhduk nga qarkullimi, o shkruan me nick tjeter, qe kur u be admine Finisterre…

  • z Eduart,
   nuk e di nese e kini parasysh.. po ajo dashnorja e Ardian Vehbiut, ajo goca simpatike ,erotike , gjys-lezbike , ajo E.l.o.n.a P.i.r.a , ka qene apo eshte shoqke me kete Albana Re.xhepinr, te pakten ne internete .
   Nuk e di , po kjo Albana Rexhepi kishte bere nje shkrime ku gjoja kritikonte Kadarene, dhe Elona Pira , qe komentone me nofkene Parrulla Armiqesore, ia kishte botuar menjhere tek Peisazhe te Fjales , bllogu i intelektualit te rrugevet Ardian Vehbiu.

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s