Ndonjehere – Llukan Tako

Ndonjehere – Llukan Tako

LLukan Tako ka qenë një nga themeluesit e blogut Peshku pa Ujë, së bashku me Blendi Salaj dhe Penar Musaraj.
Ka komentuar me shumë nofka të ndryshme të cilat i ndryshonte si i thonë fjalës, si brektë e kurvave, aq sa anëtarët e tjetër i janë ankuar adminave të tjerë, asokohe. 😉

Ka komentuar me nofkën PBM. Aktualisht po të klikohet mbi atë nofkë drejtohesh automatikisht tek profili që është nën nofkën Ndonjëherë.

Njeri mediokër. Komunist si gjithë mediokërit e tjerë të Peshkut pa Ujë.

Kërkohet një foto. Nuk dimë nëse ka lidhje apo jo me komunistin tjetër Julian Tako.

Llukan Tako është martuar dhe ka edhe fëmijë, sepse e kanë uruar në një temë publike tek peshku pa ujë. Qokat dhe tarafet nuk i lenë pas dore.

Advertisements

Një mendim mbi “Ndonjehere – Llukan Tako

  1. ky ka qen me burracaku nga administratoret e ppu

    blendi salaj ben si goc e mir se sia mban suma te dal ne publik…

    ndersa pen(k)ari osh tip nerdi i pjerdh…

    po ky llukan tako nuk mbahej fare…

    kam pas komentu vet para shum vitesh… njeri shpirtsketerr…. kompet trushpal komunist… bij komunisti tek e funit

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s