Blendi Salaj – Blendi Salaj

Blendi Salaj – Peshku pa Uje

Blendi Salaj -

Blendi Salaj – Dosjet e Peshkut pa Uje

Bleni Salaj është një nga pronarët e Peshkut pa Ujë, së bashku me Penar Musaraj.
Aktualisht komenton me emrin e tij të vërtetë, por gjithsesi ka nën kontroll shumë pseudonime të tjera të cilat i përdor hera herës për qëllimet e veta.

Mundohet të hiqet si i balancuar, gjë që nuk është… ka mbajtur krahaun e Edi Ramës shkrimet e të cilit postoheshin tek peshku me një frekuencë pothuajse ditore, dhe përjgithësisht krahun e asaj që në Shqipëri e quajnë të majtë, por që është vetëm një bandë e përbërë nga ish anëtarët e kupolës së diktaturës komuniste dhe bijtë e tyre.

Advertisements

2 mendime mbi “Blendi Salaj – Blendi Salaj

  1. sipas burimeve te forta,shoku blendi slaj paska mardhenie intime me Erion Veliaj, ndersa me sajmir tahirin paska lidhje te vjetra…

  2. Pershendetje te gjitheve… Kam qene frekuentuse e vjeter e PPU, para 2008, dhe ajo nuk i keni thene te gjitha per kete Blendi Salajn… eshte teper person i mshefur… shume inferior… nuk e tregon ca njeriu i meskin qe eshte…
    Ky tipi e kishte kthyer PPU ne nje faqe te Edi Rames… dhe hiqet si i pavarur…

    Nxirrini ne drite keta monstrat e maskuara…!!

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s