Kavir – Renato Kalemi

Kavir – Renato Kalemi

Pseudonimi tek PeshkupaUjë: KAVIR
Identiteti: Renato Kalemi
Profesioni: Letersi-gazetari.

Renato Kalemexhiu propagandistik i PKSH tek Peshkupa Ujë. I gëzuar pasi Partia e ka shpërblyer me një post publik. Urime dhe qofstë një shembull për rilindjen e Shqipërisë!

Renato Kalemexhiu propagandistik i PKSH tek PeshkupaUjë. I gëzuar pasi Partia e ka shpërblyer me një post publik. Urime dhe qoftë një shembull për rilindjen e Shqipërisë!

Apologjet i diktaturës komuniste. Komunist dogmatik.
Për aktivitetin e tij propagandistik është “shpërblyer” nga Qeveria e Edi Ramës me një post publik në një Ministri. (http://www.sociale.gov.al/al/ministria/kabineti/kalemi-renato.)

Foto të Renato Kalemit.

[dosje e hapur]

Advertisements

16 mendime mbi “Kavir – Renato Kalemi

  • Nese ka ndodhur kjo qe thua, ka qene perpjekje per te bere, diversion, me te themi. 😉
   Po gjithsesi, me ke u tallen?

 1. Kete Renato Kalemin e kane bere zv Minister me duket… dmth e kane shperblyer per punen propagandistike pro-Ramiste qe bente tek Peshku pa uje…

  • B., lëri diversionet.
   Përfitoj nga rasti të të shpreh në emër të grupit të vullnetarëve të Dosjeve të PPU, se së shpejti do të dali edhe dosje jote o B.
   Apo je në gjendje të negociosh?
   [A.I]

   • o cunat e dosjeve… respekt…

    ti shifni se si rrotullohen mer… si pula t’shushatme ngaqe u vjen turp te flasin…
    nje pjese e tyre kan hap profile te reja… admin Pe(k)ari dmth Penari hap nja dhjet pesmbedhjet profile fallso komplet si debil..

    sulmojne annetaret e rinj… po shikojne komplote kudo…

    respekt! respekt! respekt!!

    ket’ Bradin nuk e quajne Gert.. e ka fallso ate.. e quajne Bardh** B*******a.
    futni nje kerkim ne gugell…

 2. Anjeza po kur nuk te pelqen PPU pse vjen moj shpirt? Bashke me letyrat e Dosjeve.
  Beni dhe ju nje blog te suksesshem si te bijve te eterve, tani ne demokraci jemi, mjetet i keni.

 3. Renato kalemxhiu eshte gjithashtu njeri special i SHIK ai komenton rregullisht neper forume shqiptare,ne mbrojtje te ”eperoreve” te pakten nga 2007 ai komenton ne 5 forume te ndryshme…sigurisht ai nuk eshte i vetem

 4. Pingback: Beluli – Enkel Duka | PeshkupaUje.Dosje

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s