admin (pmusaraj) – Penar Musaraj

admin (pmusaraj) – Penar Musaraj

Kreshnik Bejko, ne te majte, dhe Penar Musaraj ne te djathte (ai tipi i shemtuar!)

Kreshnik Bejko, ne te majte, dhe Penar Musaraj “mashkulli” ne te djathte (ai tipi shemtuar!)

Identiteti: Penar Musaraj

Vendodhja: Kanada

Shënime: Administrator dhe bashkëpronar i Peshku pa Ujë.

 

 

Advertisements

Një mendim mbi “admin (pmusaraj) – Penar Musaraj

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s