Gjergji_N – Gjergji Nuno

Gjergji_N

Identiteti: Gjergji Nuno

Mosha: 28-30 vjeç

Vendodhja: Shqipëri, (Korçë?)

Komente: Inteligjencë më se mediokre. Sens kultivimi të vetes të dobët. Pseudo i majtë. Me shumë propabilitet vjen nga familje komuniste, apo aparatçikësh të diktaturës komuniste, si gjithë (pseudo) të majtët e tjerë në Shqipëri. Ishte veçanërisht aktiv gjatë muajve të fushatës elektorale, ku, në varësi të temës së ditës dhe efektit të saj potencial në elektorat, ndryshonte edhe humori apo gjendja psikologjike e z Gjergji Nuno.

Të tjera: E kanë akuzuar se vuan nga bipolarizmi – bazuar mbi atë ç’ka kuptohej nga komentet e tij. Dihet se ka kaluar disa vite në Itali (Lombardia, Brescia). Profesioni, nuk dihet me saktësi; mund të ketë ndonjë bisnes të vogël familjar.

Të tjera akoma: Përtej sjelljes së tij prej dogmatiku të indoktrinuar, mendojmë se mund të ketë njëfarë thelpi të mirë, ose të paktën shpresojmë; këtë bazuar mbi kushtet e vështira të rinisë shqiptare.

Advertisements

7 mendime mbi “Gjergji_N – Gjergji Nuno

 1. Keni harruar edhe nje detaj, Gjergji eshte edhe grekofil i madh, ndoshta edhe i vetshpallur grek. Luhatjet e tij gjate fushates dhe pas ndikohen ne pjese te madhe edhe nga qendrimi i perceptuar prej tij nga palet politike ne drejtim te Greqise.

  Kam disa info, si mund te ju kontaktoj?

  • Sigurims,
   nëse do të japësh info të cilat mendon se mund të pasurojnë apo hapin hulli të reja hetimi, mund t’i lësh lirisht tek cilado nga faqet që duken në ballinë.
   Nëse kërkon informacion prej nesh, nuk do të kesh asgjë më shumë nga sa shohin të tjerët e nga sa është publike. Nëse je në gjendje të përgatisësh një dosje, pra, qoftë edhe në mënyrë të pjesshme, mund ta dërgosh dhe do të botohet nën nofkën apo pseudonimin që dëshiron.

   Tani për tani limitohu duke i lënë informacionet tek komentet.

   Tjetër, dhe më kryesorja: ne nuk jemi perfektë; mund pra të harrojmë ndonjë gjë. Mungesa e disa dosjeve, vjen ngase nuk kanë rënë në radarin tonë ose ngaqë nuk kemi “hetuar” apo mbledh info mbi ta.

   • doja te ju jepja ca info per hetime te tjera, nuk po kerkoj per ju informacione te tjera, mos u tutni kaq shume dhe me degjoni nje keshille, bijte e komunisteve dhe krimineleve qe keni nxjerre ketu, me falni per shprehjen, ju rruajne trapin.

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s