Roni – Roni Telegrafi

Pseudonimi: Roni (link tek profili)

Identiteti: Roni Telegrafi

Vendodhja: SHBA, New York

Shënime: Anëtar i vjetër i Peshkut pa Ujë. Bën pjesë tek grupi i komunistëve themeltarë, së Bashku me Spiro Ilon, Rajmonda Mucon etj.Roni Telegrafi është një nga trollët e Peshkut Pa Ujë, i privilegjuar në këtë funksion nga administratorët.

Të tjera: Inteligjencë më se mediokre. Sens kultivimi të vetes më se mediokër. Brainwashed komunist. Anti-human. Serbofil. Ateist dogmatik.
Ja çfarë ka për të thënë z roni Telegrafi mbi krimet e diktaturës komuniste Shqiptare:

roni telegrafi

Mendohet se është homoseksual latent. Roni Telegrafi është i interesuar mbi premtimet e propagandës homoseksuale:

roni telegrafi mbi propaganden homoseksuale

Fotografi:

[Dosja u hartua nga Batjar C.]

Advertisements

11 mendime mbi “Roni – Roni Telegrafi

  • Nuk e dimë o QifeBeu… Nuk ka ka vënë në dijeni për hapat e mëpasshëm.

   Gjithsesi ne për ta bërë më vizibël punën tonë, ndreqëm edhe url-në. Pra hapëm këtë faqen e re me url të rregulluar (sepse tek ajo e vjetra -http://peshkupaujedojse.wordpress.com/propozim-per-dosje/ – ka një gabim të vockël.).

   (A.I)

   • Juve qe keni hapuur kete faqe nuk u themte dot as se keni ber mir, e as se keni ber keq. Te pakten ata qe kane dor’ ne administrimin e atij blogu duhet te dalin me emer mbiemer, ngase kane fshire e censuruar pameshirshem vetem e vetem se nuk jane dakord me idete e shume anterve te tjere. Lene lolat dhe colat te sillen si duan kurse inhibojne komentuesit me formim dhe vlera…

    Mua, psh me kane kufizuar komentet, na sa kuptojte… 5 koment ne dit’. Dhe pse? Sepse ashtu i desh qejfi Spiiro Ilos. Langaraq burr! Un mora edurova sharjet e Roni Telegrafit, ketij qurraveci te pashembullt, ktij njeriu shpirtsketerre dhe Spirua apo kushdo admin tjeter, me censuruan mua… Atyre komunisteve nuk u “hyri asnje gjemb ne kembe” e tani, nga kjo qe keni ber ju, sillen si te lenduar. Hipokritet e ndyr’!

    p.s: si mund t’ju kontaktoj privatisht? dua t’ju jap nje info…

    • Bunker,
     nëse e-mali juaj është i saktë, mund të hapni atë; ju kemi dërguar një mesazh atje. Përndryshe herë tjetër, kur të komentoni. vendosni një e-mail funksoinal, në mënyrë që t’ju kontaktojmë ne.

     Dhe falemnderit për dëshminë tuaj!

 1. Keni thene pak ose aspak per Roni Telegrafin. Ai eshte nipi i Hilmi Telegrafit, nje nga hetuesit me te urryer te komunizmit. Kshuqe kur flet edhe kalimthi per te mirat e komunizmit ky djale nuk ja fut kot se ke qene vertet nga te privilegjuarit e sistemit.

 2. ajo me syze eshte gruaja e Roni Telegrafit Aida Bytyqi, ndersa ajo bukuroshja motra e Ronit… me duket se eshte akoma singel 😉

 3. prandaj komenton Roni 250 komente/24 ore,futet gruja dhe e motra ne forum me nofken ”roni”. Ky eshte nje avantazh per ronin ,ndersa ”pf” fut vetem gruan dhe ben 200 komente/24 ore 🙂

 4. Jam e impresionuar, duhet ta pranoj! Pergezimet e mia sepse i ke nxjerre surratin e vertet nje flliqesire morale dhe etike si Roni Telegrafi… Njeri qe hiqet si i edukuar, por eshte vecse nje monster morale, qe e fsheh personalitetin e vet makaber prej krimineli komunist pas nje maske…

  Problemi me keta hileqaret, keta femijet e vrasezve dhe njerzve shpirtlig te komunizmit, eshte se jane ne pushtet dhe po e shkaterrojne kete vend dita dites…

  Edhe njeher respekte!!

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s