Ruzhdija – Besa Stringa

Ruzhdija (link tek profili)

Identiteti: Besa Stringa

Prejardhja: Elbasani

Vendodhja: Tiranë

Profesioni: Shërbime dhe Teknologji Informacioni (Për më shumë shiko këtë debat.)

Shënime: Besa Stringa (Ruzhdija) është një ndër anëtaret më të vjetra të Peshkut pa Ujë. Më parë ka komentuar me nofkën “Bedrija”, “Tushja”, dhe “Desdemona”. Femra me fjalor në limitin e banales. Për ilustrim, dikush e ka cilësuar si “arixhofkë elbasani“.

Të tjera: Inteligjencë më se mediokre. Sens kultivimi të vetes, mediokër. Njeri pragmatik. Shqiptare tranzicioni; di të mbijetojë.

Fotografi:

[Dosje e mbyllur.]

Besa Stringës, me shumë gjasa me kërkesë të vet kësaj, i kanë mbylur profilin tek Peshku Pa Ujë dhe e kanë bërë pamundur gjurmimin e aktivitetit të saj.
Për provë, nëse klikohet në lidhjen e mësipërme të debatit nuk del më nofka “Rruzhdije” por del “Anonim”. Jemi në rrugën e mbarë. 🙂

Advertisements

5 mendime mbi “Ruzhdija – Besa Stringa

  1. Sa e shpifet qe qenka kjo mer! E imagjinoja nje grua te bardhe, tironse, rreth te 40-ve me nje pune ne administrate dha nja 2 femije.

  2. Pingback: finisterre – Ilirjana Stringa | PeshkupaUje.Dosje

  3. Qenka rregulluar se kur qe e vogel edhe i mbante floket si shkurte pal vata edhe qe si katrore nuk te vinte ti hidhje site.
    Po ka punu shum turku ne rrugen egntaia nuk eshte faji i saj, shkurt muhabeti pune elbasanllinj

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s