emigranti – Shkëlqim Çela

Pseudonimi: emigranti

sh cela 3

Shkëlqim Çela

Identiteti: Shkëlqim Çela

Vendodhja: SHBA (New York)

Të tjera: Tirons. Skraparlli. Komunist, Enverist. shpesh në komentet e tij vihet re një frymë anti-humanizmi. Aplogjet i diktaturës komuniste shqiptare. Një nga anëtarët më të vjetër të Peshkut pa Ujë.

Blog personal: EMIGRANT

Fotografi:

 

Shënime: Shkëlqim Çela shkruan prozë të shkurtër dhe poezi. Poezitë shpesh janë mediokre. Vuan nga komplotomania. I thekur pas pseudoshkencës. Mbi të kanë hapur edhe një fanclub. Inteligjencë mediokre. Sensi kultivimit të vetes, i dobët. Gjithsesi, nëse nuk preken disa tema tënxehta, me të mund të kesh një shkëmbim normal idesh.

[Dosje e mbyllur.]

Advertisements

4 mendime mbi “emigranti – Shkëlqim Çela

  1. ahaha ,ky qenka emigranti? ca sharlatani ! ka 20 vjete qe prashit tek ppu ,veç i thur lavde dulles me tre turrne ose then ndryshe 24h/24

  2. Pingback: Beluli – Enkel Duka | PeshkupaUje.Dosje

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s