Av – Majlinda Bashllari

Pseudonimi tek PeshkupaUjë: Av (link tek profili)

Bashllari_MajlindaIdentiteti: Majlinda Bashllari

Datëlindja: 29 maj 1970.

Studimet: Aleksandër Xhuvani, Elbasan.

Profesioni: Shkrimtare.

Vendodhja: Kanada, Toronto (që nga viti 2001)

Të tjera:  Inteligjencë mediokre. Sens kultivimi të vetes, relatisht të lartë. Shpesh herë nëpër komentet e saj, sidosi të pakta, vihen re dosa stresi nervor. Komuniste e thekur. Anti-humane. Apologjete e diktaturës komuniste shqiptare.

Ja sesi komenton Majlinda Bashllari mbi Festivalin e XI të këngës:

majlinda bashllari mbi festivalin e 11

Fotografi:

[Dosje e mbyllur.]

Advertisements

5 mendime mbi “Av – Majlinda Bashllari

  1. kjo shpirtkatranja komenton edhe tek Pejzazhe te Fjales, pra blogu i Ardian Vehbiut me nofken “Anna”, eshte 99% e sigurt. e them kte sepse keta jane si sekt ore, edhe pse mudn te mos jene dakord me tjetrin, e meshtesin dhe sponsorizojne… e kane ne gjak… jane si nja klani i madh qe e mbrojn sho shoqin…

    dhe po si shikosh, kur Vehbiu sulmon ndonje nga blogu i vet personal, kta shpirtkazmat jane te parete qe i bejne iso,,,

    • av, ka shenja te forta depresioni ajo vjen e shan çdo gazetare(femer) qe shkruan ne ppu,gjithashtu nuk heziton te lavderoj gjithe stafin e qeverise rama

  2. Po eshte e sigurt! Majlinda Bashllari, pra poetja mediokre Majlinda Bashllari, komenton jo vetem tek Peshku pa Uje me nofken “Av” por edhe tek blogu i Ardian Vehbiut Peizazhe te Fjales me nofken “Anna”

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s