Ketlina

Ketlina

Identiteti: I panjohur. Jo relevant.

Vendodhja: SHBA

Shënime: Inteligjencë mediokre. Sens kultivimi të vetvetes mediokër. Ekzemplar shtëpiakeje. Gjithsesi, individ që respekton dhe respektohet.

[Dosje e hapur, edhe për pak kohë]

Advertisements

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s