Monda – Rajmonda Muco

Monda – Rajmonda Muco (Administratore tek Peshku pa Ujë)

Rajmonda Muco (Muço), e njohur në ambientet e Peshkut pa Ujë, por edhe më gjerë në blogosferë, me pseudonimin Monda (Link per tek profili). Rajmonda Muco është një ndër administratorët e Peshkut pa Ujë.

Prejardhja: Rajmonda Muco është nga Vlora.

Vendodhja: Jeton në Nju Jork, me shumë gjasa me familjen e vet.

Shënime: Sensi i kultivimit të vetes, i lartë. Inteligjenca dhe sensi kritik, mediokër. Shkruan një shqipe të drunjtë.

Profesioni: shiko më poshtë

Linkedin:

Rajmonda Muco
Accounting Manager at Related Management Co
Greater New York City Area | Government Relations

Rajmonda Muco’s Overview
Current – Senior Accountant at Related Management, Co | Accounting Manager at Related Management Co
Past – Senior Accountant at NYCHDC
Education – Monroe College | Master of Business Administration (MBA), Business Management 2000 – 2002

Rajmonda Muco’s Experience
Senior Accountant | Related Management, Co | September 2007 – Present (6 years)
Accounting Manager Related Management Co | 2007 – Present (6 years)
Senior Accountant | NYCHDC | January 2005 – September 2007 (2 years 9 months)

Së shpejti do të postojmë edhe komente të caktuara të Rajmondës për të ilustruar qëndrimin e mbajtur nga kjo mbi tema të caktuara.

[Dosje e hapur]

Advertisements

5 mendime mbi “Monda – Rajmonda Muco

  1. Monden (Rajmonda Muco) tek ppu e quajne ndryshe ”shoqja Lenka çuko”.
    Mediokre e semure qe eshte nuk ka lene femer pa ofendu tek ppu,
    Monda futet edhe me 3 nofka te tjera por me e rendesishme eshte te thuhet qe: shumica e administrates se ppu kan lidhje farefisi e mbi te gjitha i bashkon karakteri i ulet dhe tip-sejmenesh me pagese.

  2. Mire Raimonden e keni qit bre burra… po keni harru ate k*r*icken qe komenton me pseudonimin finisterre dhe qe e quajne… Anjeza!

    Ju keni nxjerr te gjithe keta emra, c’ne akoma jo Anjezen, habitem? Apo ka ndonje cik gisht Anjeza ne kete pune? E di shume mire qe nuk do ta botoni… hehe u zbulova!

Komento ose spiuno...

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s